WYSTAWA MALARSTWA LEKARZY

data: sobota, 08 luty 2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII Ogólnopolskiej Wystawie Malarstwa Lekarzy, która  odbędzie się w dniach 25-30 maja 2014 roku w Klubie Lekarza w Łodzi

Na  coroczną,  Ogólnopolską  Wystawę  Malarstwa  Lekarzy  Komisja  Kultury  Okręgowej  Izby  Lekarskiej  w  Łodzi  zaprasza  już  po  raz  jedenasty,  także w maju - kontynuując tym samym  tradycję  wiosennych  wernisaży.
Koleżanki i Kolegów lekarzy zainteresowanych udziałem w  Wystawie  prosimy  o  dostarczenie  swych  dzieł  do  Okręgowej  Izby  Lekarskiej  w  Łodzi  (93-005  Łódź, ul.  Czerwona  3)  do  12  maja  br
Obrazy  mogą  być wykonane w dowolnych technikach i formatach  oraz  opatrzone  następującymi  danymi:   tytuł,  imię  i  nazwisko  autora,  rodzaj  jego  specjalizacji,  miejscowość zamieszkania. Przyjmujemy maksymalnie 2  prace  od jednego autora ze względu na ograniczenia powierzchni  wystawienniczej.
Kontynuując  tradycję  zapoczątkowaną  podczas  ubiegłorocznej edycji Wystawy planujemy przeprowadzenie  konkursu, w  którym prace oceni jury złożone z trójki  profesjonalistów.
Wernisaż Wystawy  odbędzie  się  25  maja  2014  roku  (niedziela)  o  godzinie  17.00  w  Klubie  Lekarza    w  Łodzi  przy  ul.  Czerwonej  3,  a  Wystawa  potrwa  do  30  maja br.
Serdecznie zapraszamy Autorów i Wszystkich  zainteresowanych  twórczością   lekarzy.

Kontakt:  Iwona  Szelewa,   tel.  42/683 17 01,  fax.  42/683 13 78,  adres  internetowy:  biuro@oil.lodz.pl