KURS

data: wtorek, 10 grudzień 2013

Szanowni Państwo,
Zapraszamy na ostatnie w tym roku szkolenie: "Ochrona radiologiczna pacjentów dla lekarzy dentystów wykonujących medyczne procedury radiologiczne". Termin kursu: 13.12.2013

Kurs i egzamin odbywa się w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie, ul. Sobieskiego 110, w godz. 9:00- 18.30.

Szkolenia organizowane przez ODZ są finansowane ze składek Członków Samorządu i dlatego bezpłatny udział (i związane z tym certyfikaty) mogą być dostępne tylko dla osób opłacających składki.
W związku z tym prosimy o przesłanie (przed kursem) do nas e-mailem bądź faksem potwierdzenia wpłaty składki za ostatni miesiąc.

Kurs jest zakończony płatnym egzaminem. Opłata jest zgodna z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 18 lutego 2011 r. w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej (Dz. U. z 2011 r. Nr .51 poz.265 z późn. zm.) i wynosi 140 zł.

Szczegółowe informacje:

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego