XVI Mistrzostw Polski Lekarzy w Halowej Piłce Nożnej Mielec 2010

data: poniedziałek, 11 październik 2010
Komitet Organizacyjny XVI Mistrzostw Polski Lekarzy w Halowej Piłce Nożnej Mielec 2010, niniejszym informuje, że obecna edycja Mistrzostw odbędzie się w Mielcu w dniach  18 – 19 grudnia 2010 r.
Niniejszą informację prosimy traktować jako zaproszenie do udziału w Mistrzostwach.

Warunkiem udziału w turnieju jest przesłanie wypełnionego Formularza Zgłoszenia, wpłata do dnia 26.11.2010r. kwoty 1000zł (jeden tysiąc  zł) na konto Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie – Nr konta: 60 12 40 47 51 11 11 00 00 55 12 14 15 Bank PKO SA z dopiskiem „TURNIEJ” oraz potwierdzenie tej wpłaty faxem (nr faxu 017-7800552) do dnia 30.11.2010r.
Po dokonaniu analizy ilości wpłat, Organizatorzy prześlą niezwłocznie Regulamin Mistrzostw, który to uwzględni liczbę zespołów, liczbę grup oraz sposób rozegrania meczy.

Mając na uwadze sprawność przeprowadzenia Mistrzostw prosimy o terminowe uiszczenie wpisowego.
Informacje na temat  Mistrzostw, Formularz Zgłoszenia oraz Regulamin Mistrzostw znajduje się na stronie Pogotowia Ratunkowego  Mielec: www.pogotowie-mielec.pl.

Informacji telefonicznie udzielają:
1.     Inż. Leszek Kołacz, Dyrektor Szpitala, Tel. 0-504 196 732