VII ŚWIATOWY KONGRES POLONII MEDYCZNEJ

data: wtorek, 30 październik 2012

Szanowna Pani Doktor!
Szanowny Panie Doktorze!

W imieniu polskiego samorządu lekarskiego reprezentowanego przez Naczelną Radę Lekarską i Okręgową Radę Lekarską w Krakowie oraz z upoważnienia Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Światowym Kongresie Polonii Medycznej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 23-26 maja 2013 roku.

Zaproszenie kierujemy do lekarzy i studentów medycyny polskiego pochodzenia i polskojęzycznych z całego świata, z myślą o podtrzymaniu więzi łączących ich z naszym krajem. Pragniemy przy okazji pokazać uroki starego, królewskiego Krakowa i okolic oraz przypomnieć historyczną rolę samorządu lekarskiego w Polsce, który tu właśnie przed 120 laty rozpoczął swoją działalność. Chcemy także dokonać wymiany myśli i doświadczeń na temat postępu w dzisiejszej medycynie i jej dylematów zawodowych, etycznych i ekonomicznych. Służyć temu będą specjalistyczne sesje towarzyszące Kongresowi.
Dalsze informacje organizacyjne i programowe na temat VIII Kongresu Polonii Medycznej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.kongrespoloniimedycznej.com Prosimy o przekazanie zaproszenia na Kongres Koleżankom i Kolegom, którzy mogliby być zainteresowani uczestnictwem.

W oczekiwaniu na miłe spotkanie w Krakowie…

Komitetu Organizacyjnego
VIII Kongresu Polonii Medycznej

Prof. dr hab. med. Andrzej Matyja

PS Zapraszamy do częstego odwiedzania strony Kongresu, która jest na bieżąco aktualizowana.

Jednocześnie uprzejmie przypominam, iż wszyscy uczestnicy muszą dokonać rejestracji na Kongres poprzez stronę internetową www.kongrespoloniimedycznej.com

Prosimy o dokonywanie rezerwacji do końca listopada.

biuro@kongrespoloniimedycznej.com

dodał: Tomasz Gawlik