Ogólnopolska Wystawa Fotografii

data: poniedziałek, 05 lipiec 2010

Ogólnopolska Wystawa Fotografii pod hasłem

„Piękna nasza Polska cała ... „
W Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się w październiku, tradycyjnie jak co roku, powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotografii Lekarzy tym razem pod hasłem "Piękna nasza Polska cała ... ". Urok i specyfika rodzimych krajobrazów, nieznane zakątki Polski, ale również te, które od dziesięcioleci stanowią Jej wizytówkę, wydarzenia, ciekawe sytuacje, ludzie ... realizację tego tematu pozostawiamy inwencji i wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów, chcących wziąć udział w tegorocznej Wystawie.
Wernisaż wystawy planujemy na 24 października 2010 roku (niedziela) a godz.. 17. Wystawa potrwa do 29 października br.
Zapraszamy do udziału w prezentacji zdjęć Koleżanki i Kolegów nie tylko z łódzkiej OIL, ale ze wszystkich okręgowych izb w Polsce. Prace prosimy nadsyłać na nasz adres nie później niż. da 11 października br.
Fotogramy winny być nie mniejsze niż w formacie A5,
wykonane w    technikach dowolnych, opatrzone następującymi informacjami: imię i nazwisko, specjalizacja i miejscowość zamieszkania Autora, a także ewentualnie tytułem.

Kontakt:
Biuro Okręgowej Izby lekarskiej, 93-005 Łódź, ul. Czerwona 3