Rekrutacja na bezpłatne szkolenia z zakresu postępowania diagnostycznego, terapii oraz profilaktyki – pięć modułów do wyboru

data: poniedziałek, 09 grudzień 2019

W związku z realizacją przez Naczelną Izbę Lekarską projektu szkoleniowego "Podnoszenie kwalifikacji lekarzy poprzez przeprowadzenie ogólnopolskich standaryzowanych szkoleń w zakresie postępowania diagnostycznego, terapii oraz profilaktyki", zachęcamy do zapoznania się z informacjami o projekcie.

Tematy szkoleń:

Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu krążenia – ♦ program szkolenia
Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób nowotworowych – ♦ program szkolenia
Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób i zaburzeń psychicznych – ♦ program szkolenia
Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu oddechowego – ♦ program szkolenia
Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego – ♦ program szkolenia
Dodatkowo każdy z powyższych kursów będzie wzbogacony o moduł warsztatowy pt. Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu
a lekarzami specjalistami – ♦ program szkolenia

TERMINY NAJBLIŻSZYCH SZKOLEŃ:

14-15 grudnia br. “Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego. Dna moczanowa” (12 h) wraz z modułem “Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami” (4 h) + kurs uzupełniający e-learningowy.

Miejsce szkolenia – ZAKOPANE                                      OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!

11-12 stycznia 2020 r. “Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego. Dna Moczanowa” (12 h) wraz z modułem “Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami” (4 h) + kurs uzupełniający e-learningowy.

Miejsce szkolenia – WROCŁAW

18-19 stycznia 2020 r. “Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu oddechowego. Astma” (12 h) wraz z modułem “Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami” (4 h) + kurs uzupełniający e-learningowy.

Miejsce szkolenia – WISŁA

18-19 stycznia 2020 r. “Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego. Dna Moczanowa” (12 h) wraz z modułem “Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami” (4 h) + kurs uzupełniający e-learningowy.

Miejsce szkolenia – WISŁA

25-26 stycznia 2020 r. “Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu oddechowego. Astma” (12 h) wraz z modułem “Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami” (4 h) + kurs uzupełniający e-learningowy.

Miejsce szkolenia – KATOWICE

25-26 stycznia 2020 r. “Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego. Dna Moczanowa” (12 h) wraz z modułem “Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami” (4 h) + kurs uzupełniający e-learningowy.

Miejsce szkolenia – KATOWICE

25-26 stycznia 2020 r. “Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób i zaburzeń psychicznych. Depresja” (12 h) wraz z modułem “Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami” (4 h) + kurs uzupełniający e-learningowy.

Miejsce szkolenia – WARSZAWA

31 styczeń/1 luty 2020 r. “Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób układu oddechowego. Astma” (12 h) wraz z modułem “Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami” (4 h) + kurs uzupełniający e-learningowy

Miejsce szkolenia – ZAKOPANE

08-09 lutego 2020 r. “Kurs doskonalący z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób i zaburzeń psychicznych. Depresja” (12 h) wraz z modułem “Kurs doskonalący z komunikacji i budowania relacji pomiędzy lekarzami pierwszego kontaktu a lekarzami specjalistami” (4 h) + kurs uzupełniający e-learningowy.

Miejsce szkolenia – KRAKÓW

Uwaga – terminy kursów i miejsce ich realizacji może ulec zmianie. Organizator odpowiednio wcześniej poinformuje Uczestników o wprowadzonych zmianach.

Korzyści ze szkolenia:

• Niewielkie grupy uczestników – stwarzające komfortowe warunki pracy grupowej,

• Niezwykle interesujące połączenie kursu z zakresu zagadnień medycznych i kompetencji miękkich dodatkowo wzbogacone o materiały zgromadzone na platformie e-learningowej (dostęp do fachowej dokumentacji w dowolnym miejscu i czasie).

• Każdy z uczestników otrzyma wytyczne w zakresie (innowacyjne opracowanie powstałe w ramach projektu jako efekt grupy ekspertów) nowotworów głowy i szyi lub zaburzeń psychicznych (w zależności od tematyki wybranego szkolenia) a także ciekawe materiały szkoleniowe.

• Organizator zapewnia zwrot kosztów dojazdu na szkolenie a także noclegi dla uczestników – na zasadach określonych w regulaminie szkolenia (poniżej)

Zasady naboru Uczestników ww. szkoleń znajdują się w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniu TUTAJ