V MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA MEDTRENDS 2019 – EUROPEJSKIE FORUM NOWOCZESNEJ OCHRONY ZDROWIA

data: czwartek, 21 listopad 2019

Śląska Izba Lekarska objęła patronatem honorowym V edycję międzynarodowej konferencji „MedTrends 2019 – Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia”, która odbędzie się 5 grudnia br. w Zabrzu.

Konferencja ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami sektora nauki, medycyny, nowych technologii oraz rozwiązań telemedycznych ze świata biznesu zarówno z Polski jak i innych krajów europejskich na temat wdrażania i kierunków rozwoju nowoczesnych rozwiązań w medycynie, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi e-Zdrowia, medycyny spersonalizowanej i e-edukacji.

Konferencja skupiać się będzie na startup’ach medycznych i biotechnologicznych oraz nowych rozwiązaniach w medycynie, ponadto  podczas konferencji zostaną zaprezentowane start’upy nagrodzone lub wyróżnione w ramach konkursu TopTrends w czasie poprzednich edycji konferencji MedTrends w latach 2015-2018.

Zapraszamy do składania swoich projektów startupowych do tegorocznej edycji konkursu TopTrends – na zwycięzców 3 pierwszych miejsc czekają nagrody pieniężne.

Organizatorem wydarzenia jest Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia – jednostka prowadząca prace naukowo-badawcze oraz działająca na rzecz inicjowania, rozwoju  i transferu nowych rozwiązań związanych z nauką, medycyną, bioinżynierią i bioinformatyką.

Współorganizatorami są Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca oraz Urząd Miasta Zabrze.

Zapisy na konferencję do 3.12.2019 r. za pośrednictwem serwisu internetowego lub osobiście w recepcji konferencyjnej w czasie trwania konferencji, tj. 5.12.2019 r.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Termin: 5 grudnia 2019 r., aula im. prof. Religi w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej http://medtrends.pl/.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM