WYJAZDOWE PREZYDIUM ORL: WYRÓŻNIENIA DLA LEKARZY SENIORÓW Z BYTOMIA

data: poniedziałek, 19 październik 2015

Wśród wyróżnionych znaleźli się: dr Jadwiga Denk, dr Olimpia Lempart, dr Janina Bić– Szudak, dr Emilia Raczyńska-Groszko, dr Albina Jamróg-Cendrzak, dr Krystyna Stefańczak, dr Danuta Dukalska, dr Maria Żmudzińska, prof. Adam Cekański, prof. Antoni Podwiński, dr Zbigniew Lachendro, doc. Wacław Jeż, dr Jacek Ornatoski, dr Zygmunt Michel, dr Józef Trzcionka, dr Eugeniusz Czubak, dr Jacek Lenarcik, dr Andrzej Ficek, dr Zdzisław Szewc, dr Barbara Balkowska– Nowak, dr Joanna Huras.

Prezydium ORL w Katowicach 7 października br. odbyło kolejne wyjazdowe posiedzenie, tym razem w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark, gdzie przedstawiciele samorządu lekarskiego wraz z prezesem ORL, dr n. med. Jackiem Kozakiewiczem, po zakończeniu części roboczej, spotkali się z Prezydentem Miasta Bytom Damianem Bartylą, przy udziale przewodniczącego Bytomskiej Delegatury Terenowej ŚIL - dr. n. med. Leszka Jagodzińskiego, członka ORL.
Podczas uroczystej części spotkania miało miejsce wręczenie okolicznościowych listów gratulacyjnych oraz drobnych upominków zasłużonym lekarzom- seniorom z Bytomia. Prezes J. Kozakiewicz w imieniu Śląskiej Izby Lekarskiej podziękował laureatom za wieloletnią pracę w trudnym i odpowiedzialnym zawodzie lekarza, zaangażowanie, profesjonalizm i pełne oddanie ważnemu celowi, jakim jest dobro pacjenta.

Relacja z tego wydarzenia zostanie opublikowana w numerze listopadowym „Pro Medico”.
O spotkaniu można również przeczytać na stronie Urzędu Miejskiego w Bytomiu: