PLEBISCYT

data: piątek, 27 luty 2015

Wolontariat św. Eliasza, Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Zapraszają do udziału w XI Edycji Plebiscytu „Wybieramy Samarytanina Roku 2014”.

Jesteśmy przekonani, że na swojej drodze życia poznałeś/aś wielu ludzi, którzy niosą bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi.

Możesz im podziękować za dobro i miłosierdzie,

które okazują innym.

„Wybieramy Samarytanina Roku 2014”.

Naszym celem nieprzerwanie jest propagowanie myśli św. Jana Pawła II i zapraszanie do wspólnego budowania kultury miłości poprzez pokazanie, że pośród nas żyją i działają ludzie dobrzy i miłosierni, którzy pomagają tak po prostu.

Weź udział w głosowaniu na „Miłosiernego Samarytanina Roku 2014”

Głosowanie tradycyjnie odbywa się w dwóch kategoriach:

I kategoria: pracownik służby zdrowia, dla którego pomoc chorym nie jest tylko pracą zarobkową, ale jest postrzegana, jako swoistego rodzaju powołanie. To osoba, która często i bezinteresownie poświęca swój czas cierpiącym.

II kategoria: osoba nie należąca do żadnej organizacji charytatywnej, która pomaga innym w potrzebie, osoba szlachetna, dla której pomoc drugiemu człowiekowi jest czymś naturalnym, wypływającym z potrzeby serca.

Pamiętaj czas ucieka! Głosowanie trwa do 8 marca !

Głosując podajemy: imię i nazwisko, nr telefonu lub adres osoby, na którą głosujesz oraz koniecznie kilka zdań wyjaśniających, dlaczego uważasz, że ta osoba zasługuje na wyróżnienie.

Na jedną osobę można oddać wiele głosów, zaproś więc innych do udziału w naszym głosowaniu.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła wybierze osoby wyróżnione, które otrzymają prestiżową statuetkę i wyróżnienie „Miłosierny Samarytanin Roku 2014”.

Jak oddać swój głos?

- Listownie na adres: Wolontariat św. Eliasza, 30-608 Kraków, ul. Porucznika Wąchały 5,

- Korzystając z formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie internetowej    www.eliasz.org.pl,

- Pocztą elektroniczną na adres: samarytanin@eliasz.org.pl,