Poszukiwani lekarze specjaliści! info z CMKP

CMKP- realizator projektu pn. `Kształcenia w ramach procesu specjalizacji lekarzy deficytowych specjalności tj. onkologów, kardiologów i lekarzy medycyny pracy`

CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA
POSZUKIWANI LEKARZE SPECJALIŚCI !!!

PLANUJESZ SWÓJ DALSZY ROZWÓJ ZAWODOWY I ZASTANAWIASZ SIĘ JAKĄ WYBRAĆ SPECJALIZACJĘ?

ROZPOCZNIJ KARIERĘ LEKARZA SPECJALISTY W JEDNEJ Z DEFICYTOWYCH I POSZUKIWANYCH SPECJALNOŚCI:

MEDYCYNIE PRACY
ONKOLOGII KLINICZNEJ
CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ
GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ
RADIOTERAPII ONKOLOGICZNEJ
ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ
KARDIOLOGII

WEŹ UDZIAŁ W OBOWIĄZKOWYCH KURSACH SPECJALIZACYJNYCH DOFINANSOWANYCH PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA KOSZTÓW ZAKWATEROWANIA, WYŻYWIENIA I DOJAZDU NA KURS W KWOCIE DO 300 PLN ZA DZIEŃ KURSU

JUŻ PONAD 3000 LEKARZY SKORZYSTAŁO
Z DOFINANSOWANIA

Projekt jest przedsięwzięciem pro społecznym, którego sukces przyniesie satysfakcję lekarzom, którzy uzyskają tytuł specjalisty w tak potrzebnych i poszukiwanych specjalnościach i w konsekwencji przyczyni się do poprawy kondycji zdrowotnej społeczeństwa.

CO MUSISZ ZROBIĆ ABY OTWORZYĆ SPECJALIZACJĘ:
1. udaj się do Wojewódzkiego Centrum Zdrowia Publicznego i otwórz specjalizację;
2. zapoznaj się z ofertą kursów i formalnościami, jakie należy spełnić aby uczestniczyć w projekcie - www.cmkp.edu.pl;
3. wyślij zgłoszenie na wybrany kurs;
4. skorzystaj z dofinansowania kosztów uczestnictwa w kursie do 300 pln za dzień kursu - szczegóły - www.cmkp.edu.pl .

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie od ponad 30 lat zajmuje się kształceniem podyplomowym lekarzy. Ze względu na swoje doświadczenie i znaczny udział w rynku szkoleń podyplomowych dla lekarzy, w 2008 roku rozpoczęło realizację projektu pn. Kształcenie w ramach procesu specjalizacji lekarzy deficytowych specjalności tj. kardiologów, onkologów i lekarzy medycyny pracy. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i będzie realizowany do połowy 2015 roku, tak aby umożliwić jak największej liczbie lekarzy ukończenie pełnego cyklu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych wynikających z programu specjalizacji.

Dane kontaktowe:

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
ul. Marymoncka 99/103; 01-813 Warszawa
Tel.022 56 93 843 - kierownik projektu
Tel.022 56 93 770 - w sprawach związanych z ogólną informacją o projekcie
Tel.022 56 93 800 - w sprawach związanych ze zgłoszeniami na kursy
e-mail: bartyzel@cmkp.edu.pl; gs_org@cmkp.edu.pl

Załączniki do tej informacji:

pdf ulotka